Základní zásady užívání Kideo

  1. Pro úspěšné fungování Kideochatu používejte webový prohlížeč Google Chrome.
  2. Rychlost Vašeho internetového připojení by měla být minimálně 3 Mb/s. Zde můžete provést jednoduchý test www.speedtest.net
  3. Před zahájením konverzace s lektorem zkontrolujte, zda máte zapnutý mikrofon, kameru a reproduktory. Zde můžete provést jednoduchý test: https://webcammictest.com a https://webcammictest.com/check-microphone.html
  4. Máte možnost zrušit stanovený termín lekce nejpozději však 24 hodin před jejím plánovaným uskutečněním na info@kideo.cz. Společně se pak dohodneme na náhradním termínu. Pokud lekci nejpozději do 24 hodin před jejím zahájením nezrušíte, budeme pohlížet na lekci, jako kdyby řádně proběhla. Stejně tak i v případech, pokud se lekce nezúčastníte, popř. Vám nebude fungovat např. připojení k internetu, mikrofon či kamera.
  5. Je zakázáno kontaktovat naše lektory za účelem poskytnutí lekcí mimo Kideo. Ti nás o takových nabídkách obratem informují. V takovém případě bychom Vám museli zrušit Vaši registraci na Kideo.
  6. Objednáním lekce dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti Kideo CEE s.r.o., IČ 069 77 162 se sídlem Nivy III 4326, 760 01 Zlín, jakožto správcem osobních údajů, dále se zařazením osobních údajů do databáze Kideo CEE s.r.o. a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely Kideo, čímž se rozumí nabízení služeb Kideo, včetně zasílání informací o jeho obchodních aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Údaje jsou poskytovány dobrovolně a svůj souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat zasláním e-mailu na info@kideo.cz.